fbpx

Sklepy Internetowe -
WooCommerce

Projektujemy i tworzymy nowoczesne i funkcjonalne sklepy internetowe – indywidualny projekt, łatwa obsługa, wsparcie i gwarancja!

Myślisz o tym, by rozpocząć biznesową przygodę z własnym sklepem internetowym? Prowadzisz już e-sklep, ale szukasz rozwiązania, które lepiej odpowie na obecne trendy i potrzeby, będzie efektywniej sprzedawać?

Chętnie wesprzemy twój pomysł i spełnimy oczekiwania stawiane przed sprzedażą online. Nasze projekty sklepów internetowych uwzględniają specyfikę środowiska, w jakim ma później skutecznie funkcjonować e-biznes. Tworzymy indywidualne projekty, każdorazowo gwarantując pełne wsparcie, doradztwo, obsługę oraz wielokanałowe działania z zakresu marketingu internetowego. Proponując finalne rozwiązania, zawsze analizujemy konkurencję oraz branżę, w której będzie poruszał się e-sklep.

Sklepy Internetowe

Sklepy WooCommerce – korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań

Tworzone przez nas sklepy internetowe oparte są na jednym z najpopularniejszych dostępnych rozwiązań, czyli WooCommerce. WordPress`owy plugin pozwala tworzyć niezwykle skuteczne, intuicyjne, efektowne, użyteczne i uwzględniające webdesignerskie trendy platformy sprzedażowe.

Sklep internetowy na WooCommerce jest wyjątkowo elastycznym rozwiązaniem, wspieranym przez milionową społeczność, profesjonalistów czy developerów, którzy nieustannie rozwijają platformę. Co oznacza, że sklep internetowy zbudowany na open source`owym silniku zawsze ma dostęp do najnowszych technologicznych rozwiązań i zdjęte jest z niego ryzyko technologicznej stagnacji. Sklepy online WooCommerce są nie tylko szybkie i wyjątkowo estetycznie się prezentują, ale także nie generują wysokich kosztów. Natomiast dostęp do niezwykle szerokiego wachlarza zarówno darmowych, jak i płatnych wtyczek umożliwia konfigurowanie funkcji e-sklepu do aktualnych potrzeb i oczekiwań zarówno e-konsumentów, jak i administratora sprzedażowej platformy.

Sklepy internetowe, które ułatwiają osiąganie celów sprzedażowych

Projektując e-sklepy zawsze koncentrujemy się na najistotniejszym zadaniu, jakie ma on spełniać, czyli na skutecznej sprzedaży w sieci. Każdy aspekt, który w rezultacie składa się na gotowy sklep ma ułatwiać poruszanie się po nim, gwarantować bezpieczeństwo, zwiększać użyteczność, budować wiarygodny wizerunek czy wysoki współczynnik zaufania. Jednak docelowo najistotniejszy pozostaje współczynnik konwersji sprzedaży. Liczy się końcowy efekt, to czy sklep generuje zysk i czy jego potencjał pozwala na efektywną optymalizację procesów sprzedażowych.

Wykonujemy dedykowane sklepy internetowe od A do Z

Działamy już od ponad 10 lat. Sklepy internetowe naszych projektów skutecznie sprzedają!

łatwy w obsłudze CMS

Dodawanie produktów i zdjęć, aktualizacja stanów magazynowych, opisów, atrybutów czy też obsługa bloga są wyraźnie ułatwione dzięki pełnemu dostępowi do panelu administracyjnego CMS. To wygodny i intuicyjny system, dzięki któremu można zarządzać ofertą i contentem sklepu internetowego. Jeśli tylko sklep będzie oferował wiele tysięcy produktów, nic nie stoi na przeszkodzie, by zautomatyzować proces dodawania produktów dzięki wtyczkom obsługującym pliki XML, czy też poprzez integrację API z zewnętrznymi bazami hurtowni.

Mobilna wersja RWD

Użytkownicy sieci już od kilku sezonów częściej korzystają z urządzeń mobilnych niż z desktopowych. Technologia RWD czy trend mobile first pozwalają dzisiaj na opracowywanie niezwykle intuicyjnych stron www, które są perfekcyjnie dostosowane do smartfonów służących dzisiaj jako narzędzie do celów zakupowych. Nasze projekty uwzględniają te trendy. Projektujemy intuicyjne, użyteczne i funkcjonalne e-sklepy, które zachęcają do zapoznawania się z jego ofertą. Sprawnie i bezpiecznie przeprowadzają użytkowników przez cały proces zakupowy niezależnie od używanego narzędzia.

Dostosowane pod dropshipping

Dropshipping, czyli model logistyczny dostosowany do sprzedaży w sieci, to już w zasadzie standard. W tym modelu to dostawca czy hurtownia odpowiedzialna jest za wysyłkę zamówienia do e-konsumenta. Działanie sklepu ogranicza się do zaprezentowania oferty i umożliwienie złożenia zamówienia przez użytkownika. Komfortowo i ekonomicznie. Projektowane przez nas sklepy uwzględniają ten sposób zarządzania logistyką. Sklepy internetowe dostosowane do dropshippingu eliminują konieczność towarowania, zarządzania magazynem czy też organizacji wysyłki.

Indywidualny projekt sklepu

Kompleksowość świadczonych przez nas usług oznacza, że zajmujemy się całym procesem tworzenia sklepu internetowego od etapu, w którym prezentowany jest nam nawet szczątkowy zarys, pomysł na sklep.

Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny sklepu online, a także innych podstron, takich jak karty produktu, kategorie czy blog. Następnie wdrażamy zaprojektowane elementy, przygotowując kompletny e-sklep, który będzie opierał się na intuicyjnym systemie zarządzania treścią ułatwiającym późniejszą, samodzielną konfigurację platformy.

Optymalizacja SEO

Jeszcze na etapie koncepcyjnym, to znaczy w pierwszych fazach tworzenia e-commerce`u, dbamy o wszelkie kwestie, które bezpośrednio wiążą się z późniejszymi działaniami promującymi sklep w wyszukiwarkach. Sklep ma być zbudowany tak, by spełniał wymagania wyszukiwarek, umożliwiał właściwą kategoryzację, prezentację produktów, co w rezultacie przełoży się na docieranie do użytkowników, którzy realnie zainteresowani są oferowanymi przez sklep produktami.

UX Design

Użytkownicy oceniają strony internetowe, w tym sklepy online, w zaledwie parę sekund. Chwilę zajmuje im intuicyjne wystawienie oceny witrynie i podjęcie decyzji czy chcą się zapoznać z proponowaną ofertą. Intuicyjność sklepu internetowego, czyli łatwość poruszania się po nim, jest jednym z fundamentów składających się na skuteczność sprzedażową. Użytkownik, przeglądając ofertę e-sklepu, powinien poczuć się wygodnie i z łatwością wykonywać pożądane czynności. Tylko z dobrze zaprojektowanymi nawigacją i designem można liczyć na wysokie wyniki sprzedażowe.

Ostatnio wykonywane

Wykonaliśmy setki różnych realizacji; strony www, sklepy internetowe, projekty logo oraz materiały do druku.