fbpx

Baza wiedzy

Content Marketing jest wsparciem dla działań SEO, a także sposobem na budowę relacji z klientami. Stworzymy dla Ciebie unikalne artykuły na każdy temat.
SEO PR

SEO PR

SEO PR to strategia, która integruje praktyki z dziedziny optymalizacji wyszukiwarek oraz public relations. Głównym celem SEO PR jest budowanie pozytywnego wizerunku marki w internecie oraz widoczności w wynikach wyszukiwania.
Jaki system sklepu internetowego wybrać?

Jaki system sklepu internetowego wybrać?

W Polsce aktualnie funkcjonuje ok. 55 tys. sklepów e-commerce. Analiza, którą przeprowadziła amerykańska firma Dun & Bradstreet zajmująca się gromadzeniem i przetwarzaniem danych wyliczyła również, że miesięcznie w Polsce rejestrowanych jest aż 865 sklepów online, natomiast swoją działalność zamyka 525 e-commerców.
Jak reklamować się na TikToku?

Jak reklamować się na TikToku?

Marka, która chce dotrzeć ze swoją ofertą do przedstawicieli młodego pokolenia, nie może poprzestać na kampanii za pośrednictwem Facebook Ads czy reklamach w wyszukiwarce Google. Dlaczego? Ze względu na fakt, że coraz częściej młodych ludzi tam… po prostu nie ma. Aby do nich trafić, należy korzystać z reklamy w odpowiednich aplikacjach. Takich jak TikTok. W dzisiejszym wpisie przybliżamy najważniejsze informacje na temat TikToka i podpowiadamy, jak reklamować swoją markę za jego pośrednictwem.