fbpx

Strony internetowe -
strony internetowe

Projektujemy i tworzymy nowoczesne i profesjonalne strony www – indywidualny projekt, CMS, gwarancja

Profesjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu Twojej firmy w Internecie. Stworzymy dla Ciebie stronę www, która będzie skuteczna, funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie. Otrzymasz od nas indywidualny projekt, dostęp do CMS i gwarancję.

Siedziba naszej firmy jest w Warszawie, ale współpracujemy z Klientami z całej Polski oraz z zagranicy. Możesz zgłosić się do nas niezależnie od tego, gdzie mieszkasz lub prowadzisz biznes. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania, pomysły, wątpliwości. Dokonamy darmowej wyceny, a przy okazji dorzucimy celne podpowiedzi i porady.

Strony internetowe

Indywidualny projekt strony 

Każdy nowy projekt strony internetowej to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy z radością i kreatywnością. Pracę nad stroną www traktujemy, jako możliwość wykorzystania naszych umiejętności, szansę na wdrożenie nowinek technologicznych i topowych rozwiązań. Wszystko po to, by stworzyć produkt, z którego będziemy dumni, i który będzie skutecznie promował Twoją markę.

Strony www projektujemy w technologii RWD i tworzymy mobilne wersje witryn. Wiemy, że liczba użytkowników serfujących po sieci w urządzeniach mobilnych stale rośnie, dlatego zadbamy o to, by Twoja strona wyświetlała się poprawnie na wszystkich rodzajach urządzeń.

 

Nie uznajemy półśrodków – zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kluczowym celem i inspiracją do nieustannego rozwoju. Dlatego będziemy wspierać Cię na każdym etapie tworzenia strony www:

  • Przygotujemy indywidualne projekty graficzne strony głównej, pozostałych podstron i poszczególnych sekcji tematycznych. 
  • wykonamy zmiany i poprawki w projekcie,
  • wdrożymy zaprojektowane elementy,
  • przygotujemy kompletny serwis, oparty na intuicyjnym systemie zarządzania treścią,
  • ustawimy serwer, podłączymy skrzynki mailowe i wszystko zabezpieczymy przed wirusami i atakami,
  • zoptymalizujemy stronę (SEO) i dodamy do indeksacji Google,
  • Na koniec Klient otrzymuje 2 lata gwarancji i pełne wsparcie.

Wszystkie nasze serwisy mają łatwy w obsłudze panel CMS, dzięki któremu możesz samodzielnie zmieniać treści na swojej stronie, dodawać zdjęcia, opisy i inne pliki, a także rozbudować witrynę o kolejne podstrony w przyszłości.

Od ponad 10 lat projektujemy i tworzymy solidne, nowoczesne i funkcjonalne strony www

Łatwy w obsłudze system CMS

Projektujemy strony internetowe w oparciu o różne platformy CMS. Mamy bogate doświadczenie w realizacjach na bazie systemu WordPress oraz TYPO 3. Spośród otwartych systematów właśnie te, według nas, sprawdzają się najlepiej. Implementowany system CMS umożliwia swobodną zmianę treści, zdjęć, dodawania plików np Wideo czy PDF, a także daje możliwość rozbudowy strony.

Mobilna wersja

Projektujemy nowoczesne strony www dostosowane do urządzeń mobilnych, a także indywidualnych potrzeb naszych klientów. Strony internetowe stworzone w Broker Media charakteryzują się dużą szybkością, niezawodnością oraz zgodnością z wymogami Google.

UX Design

Użytkownicy oceniają strony internetowe w zaledwie parę sekund. Chwilę zajmuje im intuicyjne wystawienie oceny witrynie i podjęcie decyzji czy chcą się zapoznać z proponowaną ofertą czy nie. Wiemy jak projektować strony, aby były nie tylko przyjazne dla wyszukiwarek, ale także były atrakcyjne dla użytkowników i jednocześnie skutecznie sprzedawały usługi lub produkty.

Optymalizacja SEO

Od ponad 10 lat specjalizujemy się także w pozycjonowaniu stron internetowych. Dlatego wiemy jak tworzyć strony www, aby były przyjazne dla wyszukiwarek i spełniały wymogi Google odnośnie szybkości i jakości.
Jeszcze na etapie koncepcyjnym, to znaczy w pierwszych fazach tworzenia strony, dbamy o wszelkie kwestie, które bezpośrednio wiążą się z późniejszymi działaniami promującymi stronę w wyszukiwarkach.

Ostatnio wykonywane

Wykonaliśmy setki różnych realizacji; strony www, sklepy internetowe, projekty logo oraz materiały do druku.