fbpx

Marketing internetowy i PR

Łączymy doświadczenie agencji interaktywnej, software house’u oraz agencji SEM-owej. Dzięki temu wyróżnimy Twoją firmę na tle konkurencji.

Dzięki współpracy z Klientami z różnych rynków i niemalże każdej branży zdobyliśmy olbrzymią wiedzę i doświadczenie, które teraz możemy wykorzystać do promocji Twojej firmy. Wspólnie opracujemy cele marketingowe i PR Twojej firmy, a potem skutecznie je zrealizujemy.

W Broker Media nie ma miejsca na przypadek. Stawiamy przede wszystkim na efektywność prowadzonych przez nas kampanii. Dlatego:

  • Dostarczymy Ci konkretne, mierzalne wyniki.
  • Środki i działania skierujemy dokładnie w te miejsca, które dadzą najwyższą szansę powodzenia.
Marketing internetowy i PR

Czego możesz od nas oczekiwać i co nas wyróżnia?

  • Łączymy doświadczenie i kreatywność z najnowszą technologią – tworząc niekonwencjonalne rozwiązania marketingowo-biznesowe.
  • Stale się szkolimy i rozwijamy, ponieważ wiemy, że sukces w marketingu osiągają tylko ci, którzy potrafią wyjść ze strefy komfortu i poza powszechnie obowiązujące schematy.
  • Do każdej kampanii reklamowej podchodzimy indywidualnie, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
  • Szczególne powody do satysfakcji daje nam fakt, że większość naszych Klientów dotarła do nas drogą polecenia, a 80% obecnych firm współpracuje z nami od wielu lat.
  • Nasza praca to przede wszystkim partnerstwo i zaangażowanie we współpracy z Klientami!

POZYCJONOWANIE & SEO / SXO

Oferujemy skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych.PBI pokazuje, że aż 97% użytkowników Internetu do wyszukiwania treści wykorzystuje Google. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była często odnajdywana przez potencjalnych klientów, usługa pozycjonowania i optymalizacji SEO jest właśnie dla Ciebie.Poprawa widoczności i pozycji witryny w wyszukiwarce to długotrwały proces, w którym bardzo ważna jest przemyślana strategia. Pozycjonowanie strony rozpoczynamy zawsze od przyjrzenia się konkurencji, a następnie analizy słów kluczowych i audytu strony. Na tej podstawie opracowujemy strategię i sumiennie realizujemy ją krok po kroku.

GOOGLE ADS / ADWORDS

W Broker Media oferujemy profesjonalne i efektywne prowadzenie kampanii reklamowych w Google ADS (dawniej AdWords). Kampania reklamowa oparta na linkach sponsorowanych to doskonały sposób na precyzyjne i szybkie dotarcie do tych grup docelowych, na których najbardziej zależy firmie.

Kampania Google Ads doskonale uzupełnia się z pozycjonowaniem i content marketingiem. To prostsza droga do sukcesu i skuteczność bez wymówek.

CONTENT MARKETING

Content marketing to sposób na efektywną komunikację z potencjalnymi klientami. Poprzez produkcję wysokiej jakości contentu (treści, infografik, zdjęć, wideo) i jego dystrybucję w odpowiednich miejscach w sieci, zrealizujemy kluczowe cele Twojej firmy.W działaniach content marketingowych największy nacisk kładziemy na: wybór miejsc, w których będziemy dystrybuować przygotowane materiały oraz na formę i wydźwięk publikacji.

SOCIAL MEDIA

Czy wiesz, że 5 z 7 najczęściej odwiedzanych stron internetowych to właśnie strony social media? Wśród nich znalazły się m.in. Facebook, YouTube, Instagram, TikTok i Twitter. Aż dwie trzecie całej populacji internautów regularnie odwiedza portale społecznościowe.

Aby Twoja firma osiągnęła sukces dzięki mediom społecznościowym, zdefiniujemy, które kanały będą skuteczną platformą komunikacji dla Twojego biznesu i opracujemy najlepszą politykę komunikowania.

PR INTERNETOWY

Tradycyjne działania PR w komunikacji marketingowej już nie wystarczą. Dziś to Internet jest głównym kanałem poszukiwania partnerów biznesowych, wyszukiwania usług czy towarów.

Internet stworzył niesamowitą szansę szybkiego, bezpośredniego kontaktu firm z potencjalnymi klientami. Korzystając z narzędzi PR-u internetowego, docierasz do precyzyjnie określonej grupy odbiorców, z wybranym komunikatem – ekspresowo i efektywnie!

PERFORMANCE MARKETING

Performance marketing to model działań nastawiony na uzyskanie pożądanego efektu w postaci konkretnych aktywności odbiorców. Obejmuje różne formy promocji i jest skoncentrowany na generowaniu sprzedaży.Sprawdź, czy Twój biznes, może rozliczać się za efekt w Internecie. Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje.