fbpx
Strony internetowe dla branży medycznej

Strony internetowe dla branży medycznej

Czy wiesz, że wybór lekarza czy gabinetu , w dużej mierze zależy od jakości strony www oraz zawartych na niej informacji.

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w obsłudze placówek medycznych z całej Polski. Tworzymy strony internetowe, które doskonale służą lekarzom i pacjentom potrzebującym ich pomocy.

#ProjektujemyZdrowie

Branża medyczna zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Od wielu lat tworzymy strony internetowe dla medyków – zarówno dla lokalnych gabinetów lekarskich, jak i dla najbardziej prestiżowych klinik w Polsce, a także producentów sprzętu medycznego. 

Strona www dla lekarza – wymóg współczesności

Ostatnia dekada przyniosła prawdziwą rewolucję na rynku medycznym. Pacjenci przestali poszukiwać lekarzy pocztą pantoflową, poprzez polecenia znajomych i zasłyszane w rodzinie opinie. Z lokalnych gazet i rozgłośni radiowych zniknęły ogłoszenia specjalistów, gabinetów i klinik. Marketing branży medycznej przeniósł się niemal całkowicie do internetu.

Jak pokazują badania CBOS, aż 69% internautów poszukuje w wyszukiwarce lekarzy, przychodni czy szpitali, w których mogą uzyskać pomoc. Czy zawsze znajdują odpowiednie informacje? Czy otrzymują leczenie, którego wymagają? Czy nie zniechęcają się szukaniem, porzucając je na rzecz samodzielnej diagnozy? Oto najważniejsze pytania, jakie przed nami – web developerami, specjalistami od digital marketingu oraz przedstawicielami branży medycznej – stawia współczesność.

Wierzymy, że wspólnie możemy sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami medycyna XXI wieku. Jesteśmy przekonani, że własna strona www to potężne narzędzie w rękach lekarza. Narzędzie, które umożliwia pacjentom znalezienie najlepszych specjalistów, ważnych informacji, a także dzięki temu może mieć realny wpływ na ich zdrowie.

 

Jak projektujemy strony www dla branży medycznej?

Rozumiemy, że medycy poświęcają niemal cały swój czas na zajęcia o najwyższej wadze – niesienie pomocy pacjentom. Z tego względu naszym klientom – lekarzom, właścicielom klinik i gabinetów – oferujemy profesjonalne wykonanie strony www. Kompleksowo zajmujemy się wszystkimi elementami witryn, od układu, grafiki, treści, aż po pozycjonowanie i marketing. 

 

Napisz na biuro@brokermedia.pl aby otrzymać szybki, bezpłatny audyt strony internetowej!

 

Dbamy o to, aby nasze strony www dla medyków były:

 • Holistycznie zaprojektowane – medycyna jest sztuką, która wymaga kreatywnych i skutecznych rozwiązań. Dlatego wszystkie strony projektujemy indywidualnie według najnowszych trendów UX/IU.
 • Przejrzyste i czytelne – pacjent nie może gubić się w gąszczu zbędnych informacji, powinien jak najszybciej znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje.
 • Proste i intuicyjne – strony www dla lekarzy nie powinny zawierać skomplikowanych elementów, które utrudniałyby pacjentowi poruszanie się pomiędzy najważniejszymi zakładkami.
 • Bezawaryjne – w branży medycznej nie ma miejsca na potknięcia. Witryna musi być zawsze w pełni dostępna dla pacjentów, którzy szukają pomocy lekarza lub specjalisty.
 • Funkcjonalne – witryna musi spełniać oczekiwania pacjentów i maksymalnie ułatwiać im kontakt z wybranym lekarzem czy gabinetem – posiadać kalendarz, możliwość rezerwacji wizyt online, wiarygodne opinie o specjalistach czy blog z najważniejszymi informacjami.
 • Łatwe w obsłudze – strona musi być stworzona w sposób, który będzie przystępny dla personelu kliniki czy gabinetu. Z tego powodu wykonujemy intuicyjne i łatwe w obsłudze systemy CRM.
 • Widoczne – witryna powinna istnieć w mediach społecznościowych, aby zyskiwać zaangażowanych odbiorców. Nasze strony mogą być w pełni zintegrowane z najpopularniejszymi platformami, takimi jak Facebook, YouTube czy Instagram.
 • Przyjazne użytkownikom – strona www jest wizytówką lekarza lub kliniki, dlatego musi wzbudzać zaufanie. Pamiętamy o tym na każdym etapie projektowania – od kreowania identyfikacji wizualnej, aż po dobór odpowiednich grafik i treści.
 • Responsywne – przeglądanie witryny powinno być możliwe również na urządzeniach mobilnych, z których korzysta stale rosnąca liczba internautów – w tym potencjalnych pacjentów.
 • Zgodne z wymogami Google – strona będzie szybka, bezpieczna oraz spełni wymogi prawne i technicznie 

Tworząc strony internetowe dla lekarzy #projektujemyzdrowie – umożliwiamy pacjentom odnalezienie odpowiedniego specjalisty czy kliniki, która rozwiąże dotykający ich problem. Realizując ten cel, wspieramy branżę medyczną, zapewniając jej skuteczną promocję i realizację celów biznesowych.

Dziękujemy za poświęcony czas!

Do końca roku 2022 dla branży medycznej; konsultacja + kompleksowy audyt SEO  jest BEZPŁATNIE

Zobacz przykładowe realizacje stron www oraz skontaktuj się z nami

 

Mamy doświadczenie w obsłudze ponad 50 placówek medycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę reklamową – Marketing & PR usług medycznych oraz wykonujemy nowoczesne i profesjonalne strony m.in. dla;

 • Strony dla gabinetów, klinik, placówek medycznych, producentów
 • Strony internetowe www dla dentysty, stomatologa
 • Strony www dla psychologów, psychiatrów, fizjoterapeutów 
 • Strony internetowe dla chirurgów, ginekologów, flebologów, trychologów, proktologów
 • Gabinetów medycyny estetycznej i salonów urody
 • Oraz każdej innej specjalizacji medycznej