fbpx
Identyfikacja wizualna czyli jak skutecznie budować markę

Identyfikacja wizualna czyli jak skutecznie budować markę

Świadome budowanie wizerunku, czyli jak Cię widzą, tak Cię piszą...

Dobrze zaprojektowane, oddające charakter i ideały marki, logo jest nieodłącznym elementem wizerunku

Świadome budowanie wizerunku

Coca-cola. Co widzisz? Szklaną butelką z czerwoną banderolą i charakterystycznym białym napisem? Jesteś w trasie, chwyta Cię głód, masz ochotę na szybką przekąskę. Czego szukasz? Czy nie charakterystycznej żółtej litery M, zwiastującej siedzibę McDonald`s. Z jaką marką kojarzy Ci się nagryzione jabłko?

Dobrze zaprojektowane, oddające charakter i ideały marki, logo jest nieodłącznym elementem wizerunku. Myślimy obrazami – czego najlepszym dowodem jest powyższy przykład. Dobre, łatwo rozpoznawalne, charakterystyczne, korespondujące z filozofią firmy logo to podstawa świadomego budowania marki. Profesjonalny logotyp to jednak zaledwie punkt wyjścia…

Kompleksowe realizacje

Mamy świadomość jak istotna w procesie kształtowania wizerunku jest spójna identyfikacja wizualna, dlatego naszym klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług graficznych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pracujemy w doświadczonym, pełnym energii i pomysłów zespole. Współpracujemy również z profesjonalistami z pokrewnych dziedzin – fotografami, programistami, copywriterami, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Dysponujemy bazą doświadczonych wykonawców – drukarni, firm produkujących gadżety reklamowe, firm specjalizujących się w oklejaniu samochodów (reklama na auto).

Jak pracujemy?

Przede wszystkim rozmawiamy. Słuchamy, co o firmie i własnych pomysłach, mówią nasi klienci. Zadajemy dużo pytań. Bardzo istotne jest dla nas dokładne poznanie Twoich potrzeb, oczekiwań, filozofii i ideałów przyświecających prowadzonemu przez Ciebie biznesowi. Tak szczegółowe informacje, poprzedzone dokładnym researchem branży i analizą konkurencji, pozwalają nam zaproponować prototyp logotypu, który następnie poddawany jest ostatecznym szlifom, zgodnie z uwagami i zaleceniami klientów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Znamy się na tym co robimy. Lubimy naszą pracę. Mamy świadomość, że nie każdy klient potrzebuje kosztownej księgi znaku (określającej zasady zastosowania logo, kolorystki, itp.). Dostosowujemy się do oczekiwań klienta, zarówno pod względem zakresu prac, jak i ceny.

Zlecając nam kompleksowe przygotowanie identyfikacji wizualnej – logo, wizytówek, papieru firmowego czy ulotek – zyskujesz pewność, że będą ona profesjonalnie wykonane i maksymalnie spójne.