fbpx
Dlaczego warto zainwestować w bloga

Dlaczego warto zainwestować w bloga

Co musisz wiedzieć, wybierając agencję interaktywną, która wykona Twoją stronę www?

Firmowy blog będzie doskonałym narzędziem, które pozwoli zgromadzić potencjalnych klientów i w bezpośredni sposób się z nimi komunikować. Dzięki interesującym dla czytelników treściom pomoże także znacząco zwiększyć sprzedaż usług i produktów.

Blog internetowy to dla jednych nowoczesny pamiętnik, dla innych zaś kopalnia wiedzy i sposób na dzielenie się z innymi swoją pasją. Dobrze prowadzony blog może być też sposobem na życie, o czym wiedzą laureaci nagród przyznawanych najlepszym blogerom. Zanim jednak zdobędzie się jakąkolwiek nagrodę, należy poczynić pierwszy krok w tym kierunku, czyli założyć własnego bloga.

Blog na WordPressie

W Internecie dostępnych jest wiele narzędzi do tworzenia i prowadzenia blogów, ale z naszego doświadczenia wynika, że WordPress jest tym najbardziej optymalnym. Jego cechy charakterystyczne to przede wszystkim przyjazny i przejrzysty interfejs, z którym nawet początkujący bloger da sobie radę.

Jak zarabiać na blogu?

Sposobów zarobienia na prowadzeniu własnego bloga jest wiele, a oto kilka z nich:

– programy partnerskie

– afiliacja

– reklama kontekstowa

– zarabianie na linkach

– artykuły sponsorowane

– bannery reklamowe

– opisy produktów i usług

Jak możemy Ci pomóc?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu różnego rodzaju serwisów internetowych a w tym blogów. Chcąc dziś dotrzeć do szerokiej gamy odbiorców, należy stworzyć oryginalnego bloga, który zachęci internautów nie tylko treścią, ale i grafiką. Nasza firma tworzy blogi internetowe idealnie dostosowane do potrzeb użytkowników. Realizujemy także projekty graficzne i techniczne na indywidualne zamówienie.

 

Jak wynika z badań, zrealizowanych przez Polskie Badania Internetu ponad 3 mln. Polaków regularnie czyta blogi.

Wśród powodów, dla których sięgają po taką lekturę najczęściej wymieniają ciekawość związaną z życiem innych ludzi, poszukiwanie rozrywki i dobrej zabawy i potrzebę pogłębiania wiedzy na tle naukowym i edukacyjnym.

Obecnie już nie tylko osoby prywatne dzielą się w internecie swoją wiedzą, doświadczeniem i talentami w rożnych dziedzinach.

Firmowy blog będzie doskonałym narzędziem, które pozwoli zgromadzić potencjalnych klientów i w bezpośredni sposób się z nimi komunikować. Dzięki interesującym dla czytelników treściom pomoże także znacząco zwiększyć sprzedaż usług i produktów.

Prowadząc interesującego dla odbiorców bloga:

  • Możesz rozwijać swoje pasje i poznawać ludzi o zbliżonych zainteresowaniach,
  • Możesz zarabiać naprawdę satysfakcjonujące pieniądze (czołowi polscy blogerzy zarabiają na swoim blogu kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie!),
  • Zwiększasz swoje szanse na znalezienie najlepszej pracy. Jak to możliwe? Doskonale stworzony, merytorycznie pisany blog jest dla wielu pracodawców lepszą wizytówką niż CV.
  • Przekształcasz swoje hobby w pasjonujący sposób na życie!

 

Pamiętaj jednak, że aby blog przyciągał uwagę czytelników musi wyróżniać się na tle innych.

To podstawowa zasada, która gwarantuje wielopłaszczyznowy sukces!

Dzięki naszemu wsparciu i wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu przyjaznych czytelnikom, profesjonalnych blogów to właśnie Ty osiągniesz sukces na który czekają inni! Zrób pierwszy krok w drodze do sukcesu! Daj się znaleźć!